روش های پرداخت

روش‌های پرداخت در نتورک کالا

 

1- پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی

 

همگی کاربران نتورک کالا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های سامان و ملت در سایت نتورک کالا ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

 

2- پرداخت در محل تحویل ( ویژه تهران و کرج )

 

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، نتورک کالا این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا کرج باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌های سنگین حجیم مانند انواع رک های شبکه که الزاما  از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از بیست میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

 

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که پیک تحویل سفارش نتورک کالا دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

 

پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، نتورک کالا امکان پرداخت نقدی تا مبلغ بیست میلیون ریال در محل را نیز فراهم آورده است.

 

 

3- پرداخت کارت به کارت

 

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه آنلاین نتورک کالا و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (خود پرداز ) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت نتورک کالا  آسان‌تر و سریع‌تر بوده و در اولویت پردازش می باشد و نتورک کالا پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید .

 

شماره حساب نتورک کالا:

 

شماره حساب: 

شماره کارت: 

 

تحویل به موقع
ضمانت اصل بودن کالا
قیمت مناسب
مشاوره رایگان